Hoşgeldin, ziyaretçi! [ Kayıt Et | Giriş Yap

 

Cinsel soru ve cevaplar -4-

  • Liste: 03 Nisan 2013 16:18

Açıklama

Cinsel soru ve cevaplar -4-

6 MASAJ: Eşinizi sırtüstü çevirin. Baş parmaklarınızı göğüs kafesinin merkezine yakın bir yere yerleştirip, hafifçe basınç uygulayın. Biraz dinlendikten sonra, bu kez, yine her iki parmakla, her defasında dörder santim aşağıya kayarak, kasık tüylerinin başladığı noktaya kadar inin. Her noktaya hafif bir basınç uygulamayı ihmal etmeyin. Aynı yolu izleyerek yukarı doğru çıkın ve bunları 4 kez tekrarlayın.

7 MASAJ: 6. masaj pozisyonundayken, her iki elinizin işaret ve orta parmaklarını, göğüs kemiğinin merkezine, son iki kaburgann birleştiği yere koyun. Aynı anda, sağ el parmaklarını sağ yana doğru, sol el parmaklarını ise son kaburga üzerinde kaydırın. Masajı önce vücudun ortasından yanlarına, sonra da yanlardan ortaya doğru hafif bir basınç uygulayarak tekrarlayın. 10 defa yineleyin.

8MASi\J: Sırtüstü uzanmış durumdaki partnerinizi yan döndürün. Her iki elinizin işaret ve orta parmaklannı bacağın gövdeye birleştiği noktada, kalçanın dış yanına hafifçe bastırın. Birkaç saniye dinlendikten sonra, kalçanın dış hattı boyunca ikişer santim aşağı kayarak, diz hizasına kadar gelin.

Bir süredir nedensiz bir esiriyim

ve bazen bu durum İçimin daralmasına neden oluyor. Böyle dönemlerde eşimle birlikte olmak İçin hiç İstek duymuyorum. Hatta, cinsel İlişki ltkrl bile beni rahatsız ediyor.

Kocam çekici, kibar ve çok başarılı bir erkektir. İşinde çoktan kariyerinin zirvesine ulaştı ve arkadaş çevremizde , de çok sevilip aranan biri. Karısı olmaktan gurur duyuyorum. Herkes onu çok seviyor, ama bana liziksel açıdan cazip gelmiyor: Beni okşamasını, ona sarılmayı, onu öpmeyi seviyorum. Ama onunla sevişmeyi sevmiyorum.

• Kocasını sevip takdir ettiği halde, onunla sevişmeyi arzulamayan kadınların sayısı hiç de az değildir. Bu cinselliği ahlaka aykırı ve ayıp olarak algılayan kadınların, sevdikleri, saygı duydukları ve mükemmel buldukları erkekle cinsel deneyim yaşamayı bilinçaltı düzeyinde kabullenemeyişlerinin sonucudur. Böyle kadınlar, kendi

eşlerine cinsel ilgi duymadıklarından, kendini suçlu hissederek de olsa, bir yabancıyla ya da kaypaklığıyla tanınan bir erkekle sevişme arzusu duyarlar.

• Sorunun çözülmesi partnerin duyarlılığına bağlıdır: Durumun farkına varması ve harekete geçmesi gereken odur.

En ideal çözüm, bir anlamda yüksek bir tahtta oturan bu adamın, cinsel ilişki sırasında biraz daha ncşc-rrftnT ha oyuncu, daha fantezi yanlısı görünmeye çalışmasıdır. Daha iyisi, sevişmeyi her arzulayışında bunu çok açık biçimde ortaya koyarak cinselliğe büyük önem verdiğini hissettirmesi gerekir. Bu tür bir davranış, sıkıntıyı giderip, eşin önceleri onu hiç ilgilendirmeyen sekse daha sıcak bakmasını sağlar.

Partnerimi kuvvetle arzuluyorum, sevişmeye her başlayışımızda kendimi mutlu ve tatmin olmuş hissediyorum. Ancak ilişki sırasında adeta bir şeyler “kopuyor” ve birdenbire arzumu yitfriyorum.

• Bu da çok yaygın bir sorundur. Partnerine büyük bir sevgiyle bağlı olup, ona hoş görünmek isteyenlerde böyle bir sorun ortaya çıkar. Kadın eşine en büyük zevki yaşatmak, ona cinsellikten zevk alan ve aynı zamanda zevk veren biri olarak gözükmek ister. Onu cinsel birleşme yoluyla kendine bağlamak ister, ancak duruma h.kim olamamaktan ve amacına ulaşamamaktan korkmaktadır.

• Bu sorun genellikle yeni bir ilişkinin başlangıcında yaşanır. Kazanmak kolay değildir. Ama sınava giriyor-

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Yorum Yaz

Yorum yapmak için giriş yapın.